Kirjastoauto Reginan aikataulu 1

Iltareitit Pariton viikko

Maanantai 
Simonsuurentie 6, Ummeljoki
 14.10 – 14.25
Peltokuja 8, päiväkoti, Inkeroinen
 14.45 – 15.00
 15.10 – 15.20
 15.25 – 15.40
Elimäentie 54, Anjala
 15:50 – 16:10
Wredebyntie 148, Muhniemi
 16:25 – 16:45
Kelhäntien th, Löytty
 17:10 – 17:30
Takamaantie 359, seuratalo
 17:40 – 18:00
 18:15 – 18:30
Teuroistentien-Ropsulantien th  18.35 – 18.50
Jänkhäntien th, Niinimäki  19:00 – 19:15
Pärnäojantie 374, Kukkomäki  19:25 – 19:40
Tiistai 
Ravimiehentie 12-14 Myllykoski           
 13.45 – 14.15
Silmuntie 11, Sippola  14.45 – 15.05
Sippolantie 20, Sippola, kauppa
 15.10 – 15.30
Orijärvenkuja 30, Sippolakoti
 15.35 – 15.50
Turpaantie 207 Metsäpohja  16.00 – 16.15
 16.25 – 16.40
 16.50 – 17.05
Alaportintie, Ukkolanmäki
 17.15 – 17.30
Kujalankulmantie 19, Liikkalan kerhotalo
 17.40 – 17.55
Mänttärintie 113, Liikkala
 18.05 – 18.20
 18.35 – 18.50
Okansuora 9, Karhukangas  19.10 – 19.25
Keskiviikko
Palonojantien th., Kullasvaara              
 13.20 – 13.40
 14.40 – 15.00
 15.20 – 15.40
 16.10 – 16.25
 16.35 – 16.50
 16.55 – 17.10
 17.20 – 17.35
Sorsankuja 3, Enäjärven kylätalo
 17.55 – 18.15
Kauppatie 1-3, Kaipiainen
 18.35 – 19.00
Torstai
Madekuja, Lehtomäki                          13.30 – 15.00
Saverontie 60, Raussi  16.00 – 16.10
Saverontie 395 Pihtsalmi  16.20 – 16.35
Polventien th., Savero  16.45 – 17.00
Saverontie 765 Savero  17.05 – 17.20
Opintie 1, Utin koulu  17.30 – 18.10
Aitomäentie 1007 NS-talo  18.25 – 18.45
Aitomäentie 82, Kattelus  19.00 – 19.15
 
 Takaisin auton tietoihin
 
Kuva Reginasta

KIRJASTOAUTO P. 020 615 7707
tai 020 615 5772

Päivitetty 4.4.2018